Porotherm EKO+ Profi

Optimální volba cihel pro pasivní a nízkoenergetický dům.  Cihly Porotherm EKO+ Profi jsou extrémně energeticky úsporné a díky svým vynikajícím tepelněizolačním vlastnostem jsou vhodné i pro pasivní domy a domy s téměř nulovou spotřebou energie, a to bez dalších vrstev zateplení.

7v1: Pořádné cihly

Stavíte dům? Objevte trend funkčního a zdravého bydlení z jednovrstvého zdiva bez využití kontaktního zateplovacího systému.

Jednovrstvé obvodové stěny s EKO+

Sestava cihel Porotherm EKO+ s černým pozadím
Sestava cihel Porotherm EKO+

Nízkoenergetické domy jsou budovy s roční plošnou měrnou potřebou tepla na vytápění EA nepřesahující 50 kWh/(m2.rok), které využívají velmi účinnou otopnou soustavu. Pro jednovrstvé obvodové stěny doporučujeme výrobky s nadstandardními tepelněizolačními vlastnostmi – bloky EKO+, EKO+ Profi , EKO+ Profi DRYFIX a T Profi . Nízkoenergetický dům je optimální řešení pro dosažení minimálních nákladů na topení za přijatelnou cenu danou limitovaným architektonickým řešením domu a požadavky na styl bydlení uživatele.

Výhody cihel Porotherm EKO+ Profi

Broušené cihly Porotherm EKO+ Profi , Porotherm EKO+ Profi DRYFIX pro jednovrstvé obvodové stěny nabízejí maximální úspory tepla a nákladů za energie na vytápění. Ekologické a zároveň ekonomické stavění z cihel EKO+ má i další výhody: tepelnou pohodu, zdravé vnitřní klima, bezkonkurenčně dlouhou životnost a nízké náklady na výstavbu i údržbu (opravy).

  1. EKOnomické - lepší tepelný odpor zdiva přináší úspory v nákladech na vytápění či chlazení

  2. EKOlogické - zlepšení podmínek pro zdravé bydlení, výrobní postup je „eco-friendly“

  3. Jednoduché, rychlé zdění a snadné navrhování v systému Porotherm

  4. Vysoká požární odolnost a životnost až 100 let
  5.  Cihly je možné použít u novostaveb pro kruhové zdivo. Více se můžete dozvědět zde v Pokladu pro provádění kruhového zdiva Porotherm

 

Pořádné zdivo se zateplením uvnitř

3D skladba jednovrstvého zdiva zblízka

Stavte s námi pořádně s ohledem na budoucnost. Moderní cihly Porotherm T Profi nebo EKO+ Profi se postarají nejen o zateplení a tím i úsporu peněz za energie, ale také o zdravé a bezpečné bydlení. Podívejte se na 3D skladbu zdiva zblízka a objevte všechny výhody jednovrstvého zdění.

Jak vám můžeme pomoci?

— 

Grafika na web WTS
Grafika na web WTS

Kontakty na prodejní tým

Hledáte odborníka k pálené střešní krytině, keramickým cihlám, dlažbě nebo lícovému zdivu?

Zajímá vás kde nakoupit zdivo?

Pokračujte na mapy prodejních oblastí, stavebnin
a stavebních firem. 

Dokumenty ke stažení

Prohlédněte si dokumenty ke stavebním materiálům - cihlám, stropům, překladům, zdicímu pojivu a nářadí.

Pomoc se založením zdiva

Kvalita celé stavby závisí na tom, jak je vyzděna první řada cihel. Využijte proto cenných rad skutečných odborníků Porotherm.

Pomoc se založením zdiva >

Referenční projekty

Reference rodinný dům Karlovarský kraj 2019 - střešní krytina Tondach Stodo 12 glazura Amadeus černá & Porotherm 44 EKO + Profi & Terca Renaissance | Wienerberger
Reference rodinný dům Vroutek 2018 - střešní krytina Tondach Figaro 11 engoba černá & Zdivo Porotherm 38 Profi a Porotherm 25 AKU Z | Wienerberger
Fotografie Rodinného domu v Plzeňském kraji | Reference produktů Terca Renaissance, Penter Rotblaubunt, Porotherm 38 T Profi a Porotherm 19 AKU
 
àüp

Nenašli jste co jste hledali?

Neváhejte a napište nám.