Fotografie střechy pro soutěž "Tondach Pálená střecha 2020"

16. ročník soutěže "Tondach Pálená střecha 2020"

Přihlaste se do 16. ročníku soutěže „TONDACH PÁLENÁ STŘECHA 2020“ a vyhrajte za Vámi realizovanou střechu 7 palet krytiny Tondach v každé kategorii. Vítězné objekty budou ohodnoceny poukazem na materiál a prezentovány v odborných médiích. Hodnotit se bude funkčnost, vzhled a propracování detailů.

Může se přihlásit každý pokrývač či pokrývačská firma, kteří pracují s krytinou Tondach na území České republiky. Přihlášená realizace musí být pokryta materiálem Tondach společnosti Wienerberger s.r.o. a musí být realizována v době od 1. 12. 2019 do 31. 12. 2020 nezávisle na tom, zda fasáda nebo okolí domu jsou dokončeny (pokrývačské práce musí být ukončeny).

Realizaci může přihlásit pouze firma, která ji skutečně provedla (ne dodavatel, který akci jen zastřešoval). Účast je bezplatná.

Stačí vše vyplnit, nahrát fotografie střechy a těšit se na výhru! Přihlašujte vaše realizace do 31. 1. 2021.

 

Grafika na web WTS

Ceny

  • 1. místo: 7 palet základní tašky Tondach ČR
  • 2. místo: 5 palet základní tašky Tondach ČR
  • 3. místo: 3 palety základní tašky Tondach ČR

 

Výhry budou předány formou poukazu na materiál ve výše uvedené hodnotě v roce 2021.

Vítězné realizace budou navíc zveřejněny v odborných časopisech a při dalších prezentacích společnosti Wienerberger s.r.o.

 

Kategorie

Rodinné domy a obytné stavby

Přihlásit lze všechny objekty, které byly postaveny soukromě, slouží k obytným účelům. Jedná se tedy o jednogenerační i vícegenerační rodinné domy a řadové domy. Není rozhodující, zda se jedná o rekonstrukci nebo novostavbu.

Veřejně prospěšné stavby

Přihlásit lze všechny stavby, které jsou veřejně užívány jako například školy, školky, hasičské zbrojnice, nemocnice, obecní úřady, hospodářské budovy, restaurace, hotely atd. Není rozhodující, zda se jedná o rekonstrukci nebo novostavbu.

Historické stavby

Přihlásit lze historické památkově chráněné i nechráněné objekty, například zámky, kostely, fary, hrady, správní budovy, které jsou pokryty krytinou Tondach.

Grafika na web WTS

Hodnocení a porota

Každá realizace bude posuzována porotou, která se skládá z odborníků na střechy a novinářů z odborných titulů, podle těchto kritérií:

  • Odbornost pokládky dle platných předpisů a technologických podmínek společnosti Wienerberger s.r.o., včetně použití doplňků Tondach
  • Propracování detailů
  • Vzhled ve smyslu celkového dojmu z řešení střechy v souvislosti se zasazením do krajiny

Všechny podané přihlášky budou vyhodnoceny odbornou porotou podle uvedených kritérií.

Jak zvýšit svoji šanci na výhru?

Zvyšte svou šanci na výhru a pošlete kvalitní fotky! Žádaný je celek doplněný o detail.

Vyhněte se posílání objektů nafocených z příliš velké dálky či dronem, kde není vidět žádný detail.

Zasněžená střecha či zakrytá stromy – to jsou obtížně hodnotitelné příspěvky. 

Grafika na web WTS

SOUTĚŽ POKRÝVAČI SOBĚ

Také v letošním roce máte možnost v rámci 16. ročníku soutěže „TONDACH PÁLENÁ STŘECHA 2020“ zvolit ze svých řad nejlepší přihlášenou realizaci a tím si vybrat toho nejlepšího z pokrývačů 2020.

Princip je jednoduchý:

Každý, kdo přihlásí svoji vlastní realizaci, může také vybrat realizaci jednoho ze svých kolegů pokrývačů a udělit jí svůj hlas. Realizace s největším počtem hlasů v každé kategorii získává mimořádnou cenu:

Tři litry PRAVÉ PÁLENÉ SLIVOVICE.

Grafika na web WTS