Bydlení Praha 14 - Hostavice

Bytové domy Jahodnice, objekt H

Bytové domy Jahodnice, objekt H

Projekt Jahodnice postupně vyrůstal na území pražských Hostavic. Jeho poslední etapou byl čtyřpodlažní bytový dům H, ve kterém našlo svůj domov 111 rodin.

Rozdělení objektu

Celý objekt je rozdělen do čtyř nadzemních částí se samostatným vstupem, schodištěm i výtahem. V první podzemní podlaží všech domů jsou umístěny garáže a další společné prostory. Vjezd do garáží je z ulice U Hostavického potoka, k dispozici je 127 parkovacích stání i sklepní kóje. Samozřejmostí jsou i místnosti pro uložení kol a kočárků, mytí kol a úklidová komora.

Objekt je založený na desce s kalichy, nosná konstrukce budovy je železobetonový monolitický skelet, prefa schodiště a balkóny. Dům Jahodnice H je naplánován v nízkoenergetickém standardu s průkazem energetické náročnosti budovy B – velmi úsporná. To v tomto případě znamenalo důkladné zateplení obálky budovy a kvalitní okna.

Byty

Byty jsou vybaveny sádrokartonovými příčkami mezi místnostmi bytu, v obytných částech je podlahovou krytinou lamino, v místnostech sociálních zařízení je keramická dlažba. Dveře vstupní do bytů jsou dřevěné s požární odolností 30min., neprůzvučností 32 dB. Okna a balkonové dveře jsou z plastových profilů s izolačními dvojskly (Uw=1,1 W/m.k) včetně větracích štěrbin v rámu okna.

Popis projektu - Bytové domy Jahodnice, objekt H

 • Název projektu
  Bytové domy Jahodnice, objekt H

 • Investor:
  Skanska Reality a.s.
 • Lokalita:
  ulice U Hostavického potoka, Praha 14 - Hostavice

 • Termín dokončení:
  08/2015 - 12/2016

Jak vám můžeme pomoci?

Naše produkty

Projděte si katalog pálené střešní krytiny Tondach, cihelných bloků Porotherm, lícového zdiva Terca nebo cihlové dlažby Penter.

Stáhněte si dokumenty

Hledáte informace k našim páleným cihlám, fasádním cihlám, keramickým taškám, nebo dlažbě?

Kontaktujte nás

Máte dotazy týkající se našich produktů?
Potřebujete poradit s výběrem, nákupem nebo realizací našich stavebních materiálů?
 

Další referenční projekty