Banner Jarní akce Porotherm

AKCE o slevu 45% a bonus až 50 000 Kč JIŽ SKONČILA, děkujeme za její využití!

Cihla Porotherm 32 TBS Profi

 

 

Akce je úplně pro každého!

Stručná pravidla akce
Pro získání slevy 45 % a první řady soklových cihel zdarma je potřeba

 • Na této stránce v době trvání akce vyplnit formulář s osobními údaji (jméno, příjmení, e-mail, telefon, celé místo stavby včetně popisu místa stavby a PSČ).
 • Registrace je možná pouze ke stavbě rodinného domu na území České republiky.
 • Pro získání první řady soklových cihel zdarma je potřeba objednat jednovrstvé zdivo z řady Porotherm T Profi nebo Dryfix

Termín akce
Konání akce trvá od 4. 3. - 17. 5. 2024.

Podmínky akce

 • Akce platí pro objednávky zdiva Porotherm T Profi / Profi Dryfix od 4. 3. do 17. 5. 2024 s vývozem zboží do 14. 6. 2024.
 • Vztahuje se na novostavby rodinných domů na území České republiky, s kalkulací spotřeby materiálu od Wienerbergeru dle projektové dokumentace. Nevztahuje se na garantované stavby ani objednávky a dodávky na sklad stavebnin.
 • Pro využití akce je potřeba na této stránce v době trvání akce vyplnit formulář s osobními údaji (jméno, příjmení, e-mail, telefon, celé místo stavby včetně popisu místa stavby a PSČ) a dodat projektovou dokumentaci.
 • Nabídka musí mít přidělený individuální kód pro objednání a v objednávce je nutné uvést heslo SOKL.
 • Sleva na zdivo je 45 % z aktuálně platného ceníku Porotherm. Z objednávky se odečte další akční sleva SOKL na základě objednaného zboží.
 • Nutnou podmínkou pro akční slevu SOKL je minimální množství 2 LKW cihel Porotherm, tj. standardně 36 palet vč. doplňků na danou novostavbu rodinného domu.
 • Při zrušení podstatné části objednávky zaniká nárok na akční slevu SOKL a to i v případě, že již byla přiznána a zahrnuta do faktury. V takovém případě má Wienerberger nárok akční slevu zpětně vrubopisovat.
 • Akce platí pro prvních 200 objednávek nebo do vyčerpání množství. Právo akci změnit či zrušit bez udání důvodu vyhrazeno.

 

 

 

 

Porotherm - kalkulace zdiva ZDARMA

Kolik ušetříte s naší akcí?

Zdivo Porotherm

50 T Profi / Profi Dryfix 

44 T Profi / Profi Dryfix 

38 T Profi / Profi Dryfix 

30 T Profi / Profi Dryfix

Sleva na zdivo

45 %

45 %

45 %

45 %

Akční sleva z objednávky bez DPH

42 000 Kč

36 000 Kč

28 000 Kč

28 000 Kč

Akční sleva z objednávky vč. DPH

50 820 Kč

43 560 Kč

33 880 Kč

33 880 Kč

 

 

První řada je vůbec nejzásadnější částí stavby. Přečtete si, proč

Nejdůležitější částí stavby je první řada zdiva, jinak řečeno patní část zdiva neboli sokl stavby. Kromě základní statické funkce musí sokl stavby snášet vlhkostní a teplotní zatížení, které pramení z umístění zdiva, zejména nachází-li se v obvodu objektu. Soklové zdivo může zároveň přispět ke zlepšení ochrany objektu proti radonu, nebo jej naopak může do stavby přivádět. Všechny tyto funkce je nutné řešit již při návrhu zděného objektu. Systémové řešení soklového zdiva tak může výrazně pomoci.

První řada cihel poskytuje základní nosnou strukturu pro stavbu. Při využití speciálních soklových cihel tak efektivně pomáhá zajistit stabilitu celého domu a rozložení zatížení od ostatních konstrukcí.

První řada cihel sestávající ze speciálně upravených soklových cihel, může pomoci oddělit dům od vlhkého podloží a zabraňovat stoupání vlhkosti dále do zdiva. Cihelné bloky Porotherm označené písmenkem „S“ jsou na své spodní části impregnovány hydrofobizačním přípravkem se světlemodrou barvou, který zachovává vlastnosti tvarovky a navíc zabraňuje právě kapilárnímu vzlínání vody. Tím jsou první i další řady stavby ochráněny proti jakýmkoli problémům spojeným s vlhkostí.

Cihelné bloky Porotherm TS Profi v sobě mají integrovanou minerální vatu jako účinné zateplení, které brání proudění vzduchu od základové desky dále do zdiva. Originální soklové cihly Porotherm od Wienerbergeru tak představují promyšlené systémové řešení, které má za cíl jako celek maximálně snižovat energetickou náročnost budoucího bydlení.

Příklady špatného a správného použití soklových cihel

Příklad nepoužití soklového zdiva, znamená možné nasáknutí a prodloužení výstavby, než vlhkost/voda vyschne po zastřešení objektu.

Příklad správného zabudování soklového zdiva do stavby. Díky impregnaci hydrofobizačním přípravkem se světlemodrou barvou, který zachovává vlastnosti tvarovky a zabraňuje kapilárnímu vzlínání vody a dokonale plní svou funkci. 

Příklad nepoužití soklového zdiva, znamená možné nasáknutí a prodloužení výstavby, než vlhkost/voda vyschne po zastřešení objektu.

Příklad správného zabudování soklového zdiva do stavby. Díky impregnaci hydrofobizačním přípravkem se světlemodrou barvou, který zachovává vlastnosti tvarovky a zabraňuje kapilárnímu vzlínání vody a dokonale plní svou funkci. 

 

 

 

 

Soklové cihly - hrubá stavba | Použité cihly - Porotherm 38 TS Profi a Porotherm 44 EKO+ Profi

Sleva 45 % a první řada soklových cihel ZDARMA!

Vyplněním formuláře si zažádáte o odbornou kalkulaci materiálu zdiva Porotherm a tím získáte slevu 45 % a první řadu soklových cihel ZDARMA!
Neotálejte však dlouho, tato akce platí pouze do 17. 5. 2024.