Evropská unie - Evropský fond pro regionální rozvoj | Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Výzkum a vývoj pokročilého cihelného systému "Porotherm MULTI" pro zdravou a udržitelnou výstavbu

Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost

Název projektu: Výzkum a vývoj pokročilého cihelného systému "Porotherm MULTI" pro zdravou a udržitelnou výstavbu

Popis projektu:

Projekt - Výzkum a vývoj pokročilého cihelného systému "Porotherm Multi" pro zdravou a udržitelnou výstavbu | Spolufinancován Evropskou unií | Wienerberger
Výzkum a vývoj pokročilého cihelného systému Porotherm

Projekt s názvem "Výzkum a vývoj pokročilého cihelného systému Porotherm MULTI pro zdravou a udržitelnou výstavbu" je zaměřen na průmyslový výzkum a experimentální vývoj zdicích prvků, které budou spadat do produktového portfolia společnosti Wienerberger s.r.o.

V důsledku projektu společnost očekává vyvinutí a následnou výrobu nového komplexního systému zdicích cihelných prvků s unikátními parametry, které povedou ke zdravé a udržitelné výstavbě lidských sídel. Hlavním výstupem projektu budou tři prototypy, jenž dohromady tvoří pokročilý cihelný systém pro vícepodlažní domy.

Projekt je spolufinancován Evropskou unií. 

Hlavním cílem projektu je skrze průmyslový výzkum a experimentální vývoj vyvinout pokročilý cihelný systém Porotherm MULTI, určený pro výstavbu vícepodlažních domů. Konkrétně se jedná o výzkum a vývoj nových zdicích prvků, které budou v budoucnu spadat do produktového portfolia společnosti.

 

EVROPSKÁ UNIE
Evropský fond pro regionální rozvoj
Operační program Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost