Vizualizační nástroje

Využijte našich nástrojů a prohlédněte si naše produkty

Návrh domu za pět minut. Výpočet ceny v každé vteřině. Dům pro zdravý život rodiny. Velký? Pro fandy zahrady? Stačí navrhnout. Wienerberger konfigurátor domu vám k 3D vizualizaci navíc spočítá veškeré náklady na stavbu domu, ať už svépomocí nebo na klíč. Pokud jste s konfigurací spokojeni, je to ideální podklad s potřebnými informacemi pro tvorbu projektové dokumentace a vašeho projektanta. Zdarma.

Wienerberger konfigurátor domu >

Novinka

Přinášíme vám jedinečnou možnost prohlédnout si realizace střech Tondach a inspirovat se jejich krásou pro váš dům. Vybírat si můžete z téměř 3 000 referenčních střech! Vyhledávat můžete podle různých specifik pálených tašek Tondach, ale i podle typů střech nebo jejich umístění v rámci České republiky.

Střechy v okolí >

Novinka

Stáhněte si novou verzi Mobilní technické příručky pro pravou pálenou střešní krytinu Tondach.

Aplikace obsahuje mnoho užitečných informací např. technické údaje všech produktů pálené střešní krytiny, technické nákresy, kontakty apod.

 

Mobilní technická příručka >

Uvažujete o rekonstrukci střechy vašeho domu? Máme pro vás řešení. Ukážeme vám, jak by vaše nová střecha mohla vypadat. Můžete si vybrat z naší široké palety modelů střešní krytiny, povrchů a barev. 

Díky této nabídce si vybere opravdu každý. Během několika dnů vám zašleme nabídku střešní krytiny Tondach šitou na míru přesně pro váš dům.

Zaměření a vizualizace střechy Tondach >

Cut brick Porotherm T Profi on electronic saw

Prohlédněte si naše produkty

Porotherm - Tondach - Terca - Penter

V katalogu produktů naleznete kompletní sortiment naší společnosti.