Logo

Moderní vzhled, dlouhá životnost, záruka 33 let a léty prověřené vlastnosti pravé pálené tašky Tondach jsou jistotou správné volby. Střecha Tondach je nejen tradiční, ale hlavně moderní řešení pro váš dům.

 

Promyšlený systém dvojitého drážkování zabezpečuje rychlý odvod vody a pomáhá chránit budovu před vlhkostí a prachem.

 

Výběr suroviny a výjimečný způsob zpracování garantují špičkovou mechanickou pevnost a mrazuvzdornost při optimální hmotnosti a tloušťce krytiny.

 

Ušlechtilost přírodního materiálu a přísný systém kontroly zaručují 100% zdravotní nezávadnost.

 

Nejmodernější technologií je dosaženo mimořádně hladkého povrchu, odolného proti usazování nečistot. Ptačí trus ani kyselé deště nenaruší povrch pálených tašek.

 

Precizní zpracování na vysoké řemeslné úrovni vytváří odolnou krytinus životností 100 let.

 

Kvalitní přírodní pigmenty a náročná technologie vypalování při teplotách nad 1 000 °C garantují trvalost a bezkonkurenční barevnou stálost.

Pálené tašky Tondach

krásné a dokonalé v každém ohledu

Kvalitní střecha z pálené střešní krytiny je výrazným architektonickým prvkem, ve kterém se zrdcadlí osobnost majitele. Šikmá střecha z tašek Tondach je uceleným systémem, jehož krása, barevnost a funkčnost se během dlouhého užívání nezmění.

Planoton 11

posuvná taška

Zcela plochá taška s jednoduchým designem umožňuje vytvářet unikátní vzhled střešního pláště.                                                                                                                              

Contiton 12

posuvná taška

Téměř plochá taška s jemným profi lem vytváří esteticky jednoduchý design střešního pláště. Variabilita při laťování je optimální i pro rekonstrukce.

Renoton 11

posuvná taška

Hospodárná, posuvná, moderní drážková taška s možným posunem při laťování až o 60 mm. Vhodná také pro rekonstrukce.

Inspirujte se

Vyberte si ze tří typů povrchů pálených tašek - režné, engobované a glazované.

Tašky režné jsou bez povrchových úprav, jejich barva je závislá na složení suroviny a barva tašky je stejná v celém řezu. 

Tašky s povrchovou úpravou engoba jsou matné až pololesklé barevné tašky. Engoby jsou zušlechtěné rozplavené jíly s obsahem oxidů kovů, tyto jíly se nanáší na tašku před výpalem a natavují se na povrh tašky při teplotách nad 1000°C .

Glazované tašky se vyrábí na stejném principu jako engobovaná s tím rozdílem, že nanášená směs obsahuje sklovité příměsi a tašky jsou tím pádem po vypálení vysoce lesklé.

Napište si o kalkulaci střechy Tondach