Stavební materiály pro vaši stavbu

Společnost Wienerberger nabízí komplexní řešení pro bydlení v domech s keramickou obálkou. Jedná se o systémové řešení pro moderní bydlení, jehož základem je využití synergie při spojení cihelného systému Porotherm, pálené střešní krytiny Tondach, lícového zdiva Terca a cihlové dlažby Penter.

Vyrábíme a dodáváme produkty na vaši stavbu

Nechte se inspirovat

Prohlédněte si reference rodinných domů, bytových domů a nebytových budov. Získejte tak inspiraci pro váš projekt.

Naše služby

Rádi vám pomůžeme

Kvalitním službám přikládáme přinejmenším tolik důležitosti jako našim produktům. Pomoc našim zákazníkům ke kvalitnímu bydlení je pro nás prioritou.

Služby >

Novinka

Proč keramické materiály

O společnosti Wienerberger

Společnost Wienerberger s.r.o. má sídlo v Českých Budějovicích, odkud řídí služby, výrobu a prodej systému stavebních materiálů pro výstavbu zejména rodinných a bytových domů. V jedenácti závodech v České republice vyrábí cihelné bloky pro vnější a vnitřní zdivo, keramobetonové překlady a keramické polomontované stropy Porotherm a střešní krytinu Tondach. Náročnějším zákazníkům nabízí také lícové cihly Terca (klinkery) a obkladové pásky Terca či cihlovou dlažbu Penter.

Kariéra

Skupina Wienerberger zaměstnává více než 11 tisíc spolupracovníků ve 27 zemích světa.

Naše personální politika se soustřeďuje na péči o naše zaměstnance. Věříme, že profesní i osobní rozvoj našich spolupracovníků, budování pocitu sounáležitosti a podnikatelsky orientovaná firemní kultura jsou základem individuálního nasazení a dlouhodobého úspěchu společnosti. U nás je člověk středem zájmu.

Pracovní nabídky >