Střešní okna Tondach

Tondach střešní okna

Jak správně vybrat střešní okno?

Tondach už nejsou jenom střešní tašky. Výrobce tradičních pálených střešních tašek nově nabízí i střešní okna ve dvou variantách – plastová střešní okna a dřevěná střešní okna. Obě varianty splňují vysoké tepelněizolační a akustické parametry. Hodí se jak pro novostavby, tak i rekonstrukce. Použití střešních oken Tondach se střešními taškami zaručuje kvalitu a odolnost vnější obálky domu po několik desítek let.

devider horizontal white line grey background

Okna Tondach se středovou osou otáčení jsou vhodná pro všechny typy šikmých střech se sklonem od 15° do 90°. Plastová okna Tondach RW-PK 3 se hodí především do moderních interiérů a místností se zvýšenou vlhkostí. Dřevěná okna Tondach RW-DK 3, s profilem z borovicového dřeva, jsou pokryta dvěma vrstvami ekologického bezbarvého laku. Sortiment nabízených střešních oken dokáže pokrýt 80 % požadavků našich zákazníků.

Obě varianty střešních oken jsou k dispozici v 6 nejběžnějších velikostech a disponují patentovaným inovovaným systémem topSafe. Ten zvyšuje provozní bezpečnost a chrání okno proti vloupání. „Díky tomu, že dochází k propustnosti většího množství světla zajišťují okna optimální mikroklima. A tím přispívají k ochraně fyziologického i psychického zdraví investorů,“ říká Jan Bubeník, produktový manažer pro střešní okna Tondach.

Standardní vybavení tepelněizolačním trojsklem společně s lemováním Thermo umožňují snižování tepelné ztráty. „Díky systémovému řešení včetně izolačních doplňků a lemování Thermo je kompatibilita instalace střešních oken Tondach s pálenými taškami zaručena. Investorům nabízíme také stínicí prvky – venkovní markýzy a interiérové rolety ve třech barvách,“ dodává Jan Bubeník. Střechu namontují proškolené realizační firmy, přičemž další garancí kvality je záruka 33 let na střešní tašky, 20 let na zasklení a 10 let na okna. Zákazník tak má jistotu 100% funkčnosti celé vnější obálky domu od jednoho výrobce. 

Venkovní markýzy zamezují přehřívání vnitřního prostoru a zároveň propouští dostatečné množství světla do interiéru. Investorům jsou k dispozici v šedé barvě. Interiérové rolety zamezují pronikání světla do místnosti, a jsou k dispozici ve třech barvách: modrá, béžová a světle šedá. Veškerý sortiment střešních oken si můžete prohlédnout ZDE.

Plastové okno - Tondach RW-PK 3

Střešní okno špičkové kvality s tepelněizolačním trojsklem a PVC rámem, vhodné do moderních interiérů a místností se zvýšenou vlhkostí

Plast odolává vlhkosti a nevstřebává ji, okno má dlouhou životnost a odolává korozi. Vhodné i do prostor, kde se periodicky objevuje zvýšená vlhkost vzduchu. Životnost zajištěna vysokou kvalitou vícekomorových PVC profilů zpevněných pozinkovanými ocelovými výztužemi, které zabraňují jejich deformaci. Záruka optimálního mikroklimatu v podkroví a úspory tepelné energie. Možnost nastavení větrání pomocí účinné ventilační klapky.

Vlastnosti
Rám okna standardní tloušťky se zesílenou konstrukcí s ochranou proti vloupání s patentovaným systémem topSafe
Hodnota Uw okna – součinitel prostupu tepla okna: 1,0 W/m2K*
Hodnota U skla: 0,7 W/m2K
Tepelněizolační trojsklo
Akustická izolace: 33 dB
Skla vyplněná inertním plynem: argon
Účinná ventilace prostoru
Počet těsnění: 4
Záruka 10 let na okno a 20 let na zasklení
Možnost recyklace po skončení životnosti

* S lemováním Thermo.

Základní parametry

Galerie

Dřevěné okno - Tondach RW-DK 3

Střešní okno špičkové kvality s tepelněizolačním trojsklem a rámem z borovicového dřeva chráněného bezbarvým lakem

Dřevěný rám je opatřený dvěma vrstvami ekologického bezbarvého laku. Borovicové dřevo nejvyšší kvality, vrstevně klížené, vakuově impregnované. Nevyžaduje další ochranu. Záruka optimálního mikroklimatu v podkroví a úspory tepelné energie. Možnost nastavení větrání pomocí automatické ventilační klapky.

Vlastnosti
Rám okna standardní tloušťky se zesílenou konstrukcí s ochranou proti vloupání s patentovaným systémem topSafe
Hodnota Uw okna – součinitel prostupu tepla okna: 1,0 W/m2K*
Hodnota U skla: 0,7 W/m2K
Tepelněizolační trojsklo
Akustická izolace: 33 dB
Skla vyplněná inertním plynem: argon
Automatické nastavování ventilace prostoru
Počet těsnění: 4
Záruka 10 let na okno a 20 let na zasklení

* S lemováním Thermo.

Základní parametry

Galerie

Jak vám můžeme pomoci?

— 

Grafika na web WTS
Grafika na web WTS

Kontakty na specialisty pro střechy

Pokud hledáte odborníka na střešní tašky, keramické a nekeramické doplňky nebo tepelněizolační systém střech iRoof. 

Zajímá vás kde nakoupit střešní tašky?

Pokračujte na mapy prodejních oblastí, stavebnin
a stavebních firem. 

Centrum dokumentů ke stažení

Prohlédněte si dokumenty ke střechám, střešním taškám, keramickým a nekeramickým doplňkům.

Grafika na web WTS
Zaměření a vizualizace střechy

Uvažujete o rekonstrukci střechy vašeho domu? Máme pro vás řešení. Pomocí 3D vizualizace vám ukážeme, jak bude vaše nová střecha vypadat v reálu. Budete si ji moci představit. Jsme jediní na českém trhu střešních tašek, kdo tuto službu nabízí.

Zaměření a vizualizace střechy >

Technická podpora ke střechám Tondach

Obraťte se na naše odborníky, kteří jsou připraveni zodpovědět všechny vaše otázky. Pomůžeme vám zvolit správnou střešní krytinu, poradíme vám jaké a kolik keramických doplňku je na daný typ střechy potřeba.

Technická podpora ke střechám >

Registrace záruky All Inclusive

Jsme si jisti kvalitou svých výrobků.

Proto nabízíme svým smluvním partnerům nad rámec zákonné odpovědnosti za vady rozšířenou 33letou záruku Tondach All Inclusive.

Registrace Záruky All Inclusive >

Referenční projekty

Reference rodinný dům Benešov 2015 - střešní krytina Tondach Samba 11 glazura Amadeus černá & Lícové cihly Terca Blue Velvet | Wienerberger
Rodinný dům České Budějovice 2016 - střešní krytina Tondach Bobrovka kulatý řez 19x40 glazura Amadeus natur | Reference Wienerberger
Reference rodinný dům Karlovarský kraj 2019 - střešní krytina Tondach Stodo 12 glazura Amadeus černá & Porotherm 44 EKO + Profi & Terca Renaissance | Wienerberger
Reference rodinný dům Povrly 2018 - střešní krytina Tondach Stodo 12 glazura Amadeus černá & Lícová cihla Terca Passiebloem | Wienerberger

Nenašli jste, co jste hledali?

Neváhejte a napište nám.